Interesująca inwestycja w Poznaniu ? Galeria Handlowa A11

Spółka A11 Galeria Handlowa, która odpowiedzialna jest za budowę obiektu o tej samej nazwie dokonuje ambitnych starań, by projekt odniósł sukces. Znakiem rozpoznawczym stanie się logo stylizowane na oznaczenie amerykańskich autostrad ? czerwona tarcza z nazwą galerii wewnątrz. Gotowy jest także projekt i wizualizacje, a także pozwolenie na budowę. Nazwa Galerii Handlowej A11 wzięła się od drogi krajowej oznaczonej tym właśnie numerem. Ten właśnie szlak komunikacyjny według założeń inwestora ma przynieść zyski Galerii.

Budynek powstanie przy skrzyżowaniu ulic Sucholeskiej i Obornickiej, niedaleko Poznania. Galerię Handlową A11 wyróżniać ma dbałość o sprzedawane produkty i oferowane usługi. Wizualizacje sugerują, że najemcą największej ? spożywczej części będzie sieć delikatesów ?Piotr i Paweł?. Już ten fakt świadczy o tym, że słowa dotyczące jakości nie są rzucane na wiatr. Inwestor informuje że decyzja o takim nachyleniu oferty wzięła się z wyników badania rynku.

Budowa Galerii powinna rozpocząć się już niebawem, by w 2010 roku z obiektu korzystali już pierwsi klienci. Póki co nie wiadomo jednak, jakie firmy zostaną najemcami centrum handlowego. Aktualnie prowadzone są rozmowy i negocjacje, które mają to zmienić.