W Poznaniu powstanie Galeria Handlowa A11!

Najnowszy obiekt handlowy powstaje pod Poznaniem, niedaleko drogi krajowej numer 11 przy granicy Suchego Lasu i Złotnik. Droga numer 11 łączy okolicę z Koszalinem, Obornikami i Piłą, co bez wątpienia może przyczynić się do zwiększenia popularności tego miejsca ? na to właśnie liczy inwestor. Będzie to spółka A11 Galeria Handlowa, o której na tym etapie niewiele wiadomo. Pewne jest natomiast, że w projekt zaangażowani są lokalni działacze.

Galeria Handlowa A11 będzie liczyła 5000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej i składać się będzie z dwóch poziomów. Dodatkowym atutem będzie parking, który pomieści Az 130 pojazdów. Założenia inwestora są optymistyczne i planuje on rozpocząć prace już w tym roku, a pierwsi klienci wejdą do Galerii Handlowej A11 już w 2012 roku. Nie jest to plan niemożliwy do wykonania, ponieważ spółka otrzymała już pozwolenie na rozpoczęcie budowy.

Miejsca w Galerii wystarczy na wynajem dla wielu lokali. Parter zostanie przeznaczony przede wszystkim marketowi spożywczemu lub delikatesom, na piętrze natomiast znajdą się sklepy z RTV i AGD, odzieżą, obuwiem itp. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w Galerii Handlowej A11 znajdą się również lokale usługowe, takie jak biuro podróży, bank, kwiaciarnia i kantor.